3598-6-500x500-1

Детски Долен дел 3597

Шифра: 3597.
650,00 MKD

Состав: 95% памук,  5% ликра

лесна вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

розева, светло сива, тегет, темно сива

Големина

2, 4