3598-10-500x500-1

Детски Долен дел 3598

Шифра: 3598.
690,00 MKD

Состав: 95% памук,  5% ликра

лесна вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

розева, светло сива, тегет, темно сива, црна

Големина

6, 8, 10