3599-6-500x500

Детски Долен дел 3599

Шифра: 3599.
790,00 MKD

Состав: 95% памук,  5% ликра

лесно ватирано

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, темно сива, црна

Големина

12, 14, 16