3604-6-500x500

Детски Дуксер 3604

Шифра: 3604.
890,00 MKD

Состав: 95%памук, 5% ликра

 

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

калинка, розева, светло сива

Големина

6, 8, 10