3616nar-500x500

Детски Долен дел 3616

Шифра: 3616.
790,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

калинка, светло сива, тегет, темно сива

Големина

6, 8, 10