3617_grafit-500x500

Детски Долен дел 3617

Шифра: 3617.
890,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

калинка, тегет, темно сива, цветло сива

Големина

12, 14, 16