4290-1-500x500

Женски Комплет 4290

Шифра: 4290.
1.990,00 MKD

Состав:65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

калинка, праска, светло сива, тегет

Големина

M, L, XL, XXL