3606_s_mel__-500x500

Женски Дуксер 4296

Шифра: 4296.
1.190,00 MKD

Состав: 95% памук, 5% ликра

лесна вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, црна

Големина

L, XL, XXL