4297-7-500x500

Женска Полуролка 4297

Шифра: 4297.
690,00 MKD

Состав:65% памук , 35% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, сива, црна

Големина

M, L, XL, XXL