4302_bordo-500x500

Женски Комплет 4302

Шифра: 4302.
1.950,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, темно зелена

Големина

M, L, XL, XXL