4308_siv-500x500

Женска Туника 4308

Шифра: 4308.
1.290,00 MKD

Состав: 95% памук, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, темно сива, црна

Големина

M, L, XL, XXL