4317-500x500

Женско Пончо 4317

Шифра: 4317.
2.190,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

сива, тегет, црна

Големина

универзална