4320_antr-500x500

Женска Туника 4320

Шифра: 4320.
1.290,00 MKD

Состав: 95% памук, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

тегет, темно сива, црна

Големина

L, XL, XXL