4323_antr-500x500

Женска Туника 4323

Шифра: 4323.
1.290,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

зелена, тегет, темно сива

Големина

M, L, XL, XXL