4332_2-500x500

Женска Кошула 4332

Шифра: 4332.
1.290,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

дезен 1, дезен 2, дезен 3

Големина

универзална