4336_bordo-500x500

Женска Блуза 4336

Шифра: 4336.
990,00 MKD

Состав: 95% вискоза, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, лила, темно сива

Големина

L, XL, XXL