5779_KAFIAV-500x500

Машка Маица гигант 5779

Шифра: 5779.
790,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

кафеава

Големина

3XL, 4XL