5788-500x500

Машка Маица гигант 5788

Шифра: 5788.
890,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

сива, тегет, тиркизна

Големина

3XL, 4XL