5811_d_sin-500x500

Машка Маица 5811

Шифра: 5811.
690,00 MKD

Состав: 95% памук, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

плава, сива

Големина

L, XL, XXL