5821-10.-500x500

Машка Маица 5821

Шифра: 5821.
750,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

плава, сива, црвена

Големина

L, XL, XXL