5825_kamel-500x500

Машка Маица 5825

Шифра: 5825.
690,00 MKD

Состав: 95% памук 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

камел, темно сива, црвена

Големина

L, XL, XXL