5830-800x800-temnosiva

Машка Маица 5830

Шифра: 5830.
790,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

тегет, темно сива

Големина

L, XL, XXL