2__5838_kafiav

Машка Маица 5838

Шифра: 5838.
690,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

кафеава, мента

Големина

L, XL, XXL