5866_t_siv-500x500

Машка Маица 5866

Шифра: 5866.
750,00 MKD

Состав:95% памук,  5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

темно сива, црвена

Големина

L, XL, XXL