5870 (3)-500x500

Машка Маица 5870

Шифра: 5870.
690,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бела, плава, црвена

Големина

L, XL, XXL