5887_siv-500x500

Машка Маица 5887

Шифра: 5887.
850,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

плава, сива, тегет

Големина

L, XL, XXL