5896 (5)-500x500

Машка Маица 5896

Шифра: 5896.
850,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бела, крем, темно сива

Големина

L, XL, XXL