5899 (7)-500x500

Машка Маица 5899

Шифра: 5899.
990,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, кафеава, мастило

Големина

L, XL, XXL