5899-(5)-500x500

Машка Маица гигант 5900

Шифра: 5900.
1.090,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, кафеава, крем, плава

Големина

3XL, 4XL