80009_bordo-500x500

Женски Фустан 80009

Шифра: 80009.
1.690,00 MKD

Состав: 100% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо

Големина

M, L, XL, XXL