2021-01Komplekt-10011-1001126-1-scaled (1)

Машки Комплет 10011

Шифра: 10011.
2.890,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

окер, тегет

Големина

M, L, XL, XXL