3582_nar-500x500

Детски Комплет 3582

Шифра: 3582.
1.690,00 MKD

Состав: 60% памук , 35% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

калинка, тегет

Големина

6, 8, 10