c-dolnishte-dino-leisure-40043-400432821-3

Женски Долен дел 40043

Шифра: 40043.
1.290,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер, Термо

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, црна

Големина

M, L, XL, XXL