2021-01Dolnishte-DINO-Stripe-Leisure-Slim-10154-1015401-2

Машки Долен дел 10154

Шифра: 10154.
1.690,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер, Термо

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива, црна

Големина

M, L, XL, XXL