Dolnishte-Dino-Leisure-Casual-Slim-1208-120831-1 - Copy

Машки Долен дел 1208

Шифра: 1208.
1.290,00 MKD

состав: 65% памук , 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

антрацит, мастило, тегет, црна

Големина

M, L, XL, XXL