Komplekt-Universe-10223-1022331-3

Машки Комплет гигант 10224

Шифра: 10224.
3.290,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

црна

Големина

3XL, 4XL