2021-01Komplekt-10011-1001126-1-scaled (1)

Машки Комплет гигант 10031

Шифра: 10031.
3.290,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

окер, тегет

Големина

3XL, 4XL