2896_siomga-500x500-1

Детски Комплет 3583

Шифра: 3583.
1.790,00 MKD

Состав: 60% памук , 35% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

калинка, праскова, тегет

Големина

12, 14, 16