3570 (5)-500x500

Детски Комплет 3570

Шифра: 3570.
1.790,00 MKD

состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% еластин

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

дезен 1, дезен 2, дезен 3

Големина

12, 14, 16