1055_siv_melanj-500x500

Машки Долен дел 1055

Шифра: 1055.
1.690,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер, Термо

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива, црна

Големина

M, L, XL, XXL