1225_s_melanj-500x500

Машки Дуксер гигант 1225

Шифра: 1225.
2.690,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива, црна

Големина

3XL, 4XL