1267_t_siv-500x500

Машки Дуксер 1267

Шифра: 1267.
1.490,00 MKD

Состав: 100% памук – лесна вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, темно сива, црна

Големина

L, XL, XXL