1375 (1)-500x500

Машки Долен дел 1375

Шифра: 1375.
990,00 MKD

состав:65% памук , 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

црна

Големина

M, L, XL, XXL