1380-13-500x500-1

Машки Kомплет 1380

Шифра: 1380.
2.190,00 MKD

Состав:  65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

тегет, темно сива

Големина

L, XL, XXL