1384_grafit-500x500

Машки Дуксер 1384

Шифра: 1384.
2.190,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

лесно ватиран

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива, црна

Големина

L, XL, XXL