1385_s_mel-500x500

Машки Дуксер гигант 1385

Шифра: 1385.
1.890,00 MKD

Состав: 65%памук, 35% полиестер

лесно ватирано

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива, црна

Големина

3XL, 4XL