1451_t_sin-500x500

Машки Комплет 1451

Шифра: 1451.
2.490,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Product Description

 

 

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, црна

Големина

L, XL, XXL