teget-500x500-1

Детски Комплет 2888

Шифра: 2888.
1.690,00 MKD

Состав: 60% памук , 35% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

мастило, тегет, темно сива

Големина

6, 8, 10