antracit-500x500-1

Детски Комплет 2889

Шифра: 2889.
1.790,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

мастило, тегет, темно сива

Големина

12, 14, 16