2893_s_mel-500x500

Детски Долен дел 2893

Шифра: 2893.
590,00 MKD

Состав:65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива

Големина

2, 4